Pzt-Cmt: 7:30 – 19:00
+90 212 547 45 27 / +90 546 232 71 00

MegaFilm A201

Polimer emülsiyon esaslı, uygulama öncesi beton ve harç yüzeylerin su emiciliğini dengeleyen, yüzeyde oluşmuş tozumanın yüzeye tutunmasını sağlayarak aderansı arttıran, solvent içermeyen, kullanıma hazır astardır.

MegaFilm Visko A203

Polimer emülsiyon esaslı, dolgulu, iç ve dış mekanlarda seramik üzeri seramik, ahşap üzeri seramik gibi uygulamalarda yapıştırma işleminden önce kullanılan, solvent içermeyen, kullanıma hazır, yüzey hazırlayıcı astardır.

MegaFilm BB A204

Polimer emülsiyon esaslı, dolgulu, brüt beton, duvar, tavan gibi yüzeylere çimento ve alçı esaslı harçların uygulanmasında aderans arttırıcı olarak kullanılan, solvent içermeyen, brüt beton astarıdır.

MegaFilm İzo A301

Bitüm emülsiyon esaslı, tek bileşenli, solvent içermeyen, yüzey hazırlayıcı astardır.

MegaFilm A205

Yüksek yapışma gücüne sahip, mat, gri renkte, akrilik emülsiyon esaslı, su bazlı, dolgulu, dekoratif kaplamalar için yüzey hazırlayıcı geçiş astarıdır.

MegaFilm İzo PU A401

Poliüretan esaslı, şeffaf, derine nüfuz eden, solvent bazlı, emici yüzeyler için kullanılan, tek bileşenli yüzey hazırlayıcı astardır.

MegaFilm İzo Epo A501

Epoksi esaslı, çift bileşenli, şeffaf, derine nüfuz eden, su bazlı, emici ve emici olmayan yüzeyler için kullanılan yüzey hazırlayıcı astardır.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

0

Aramak İçin Tıklayın