Pzt-Cmt: 7:30 – 19:00
+90 212 547 45 27 / +90 546 232 71 00

HAKKIMIZDA

TANRIVERDİ YAPI VE METAL MALZ.PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.olarak bizler sektörün öncü firması olmak amacıyla çıktığımız bu yolda, yılların getirdiği tecrübemizi teknolojinin en son trendleriyle birleştirdik. Müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımızdan ödün vermeden ürettiğimiz tüm paslanmaz iç ve dış drenaj sistemleri, yer süzgeçleri, drenaj kanalları, yer gideri, hijyen paspası, rögar ve yağ ayırıcılarla müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmekteyiz.

Geliştirdiğimiz drenaj kanalları, yer süzgeçleri, atık su toplama kanalları, rögarlar, hijyen paspası, yağ ayırıclar ve köşebent çerçeve ürünler doğa dostu bir anlayış çerçevesinde üretilmekte, müşterilerimizin ihtiyaçları karşılanırken gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünya bırakmak adına çevreci çözümler üretmekteyiz.

TANRIVERDİ YAPI VE METAL MALZ.PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. markamızla ürettiğimiz ürünler inşaat ve gıda sektörünün en önemli ihtiyaçlarını karşılamakta ve her geçen gün gelişen yenilikçi anlayışımız sektörün ilerlemesine ışık tutmaktadır.

Seri üretim parkurumuz ve yüksek kalitede materyaller kullanmamız, müşteri memnuniyeti hedeflerimizi gerçekleştirmemizde en büyük rolü oynamaktadır.

Vizyonumuz

Üstün kalite ve uygun fiyatla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan, sektörde söz sahibi yönlendirici uluslararası standartlara uygun hizmet sunan, güvenilir ve tercih edilir, yenilikçi ve sürekli büyümeyi ilke edinmiş firma olmak.

Misyonumuz

Önceliğimiz kaliteli hizmet vererek ve üretim yaparak;

Müşteri memnuniyeti odaklı, istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda en iyi ve hızlı hizmet kalitesini uluslararası seviyeye çıkararak yurt içinde ve yurt dışında pazar ağını kurup genişleten, Sürekli yenilik sağlayarak güvenilir, gelişen ve geliştiren bir kuruluş olmak.

0

Aramak İçin Tıklayın