Pzt-Cmt: 7:30 – 19:00
+90 212 547 45 27 / +90 546 232 71 00

MegaLatex K201

Seramik yapıştırıcıları, sıvalar, şap, tamir harçları gibi çimento esaslı harçlar için aderans artırıcı, bağlayıcı, su geçirimsizlik sağlayan yardımcı katkı malzemesidir.

MegaAntiFreeze 10 K901

Eklendiği çimentolu karışımların soğuk havada uygulanabilirliğini arttıran, klorür içermeyen donma önleyici sıvı beton ve harç katkısıdır.

MegaKalıp MY K903

Çevreyle uyumlu, betonun kalıptan kolayca ayrılmasını, düzgün yüzeyli beton elde edilmesini sağlayan kalıp ayırıcıdır.

MegaClean K902

Kaplama malzemelerinin yüzeyi ve derz dolguların üzerindeki kir ve inşaat kalıntılarını hızla temizleme etkisine sahip, kullanıma hazır, seramik yüzey ve derz temizleyicisidir.

MegaFuga Guard K202

Penetrasyon kabiliyeti yüksek olan polimer emülsiyon esaslı silan ve siloksan takviyeli, kullanıma hazır yüzey koruyucu astardır.

Seramik Tesviye Sistemi

Tutucu, takoz ve penseden oluşan, zemin ve duvar kaplama malzemelerinin belirli aralıklarla ve belirli bir seviyede yerleştirilmesine yardımcı olan bir sistemdir.

Mastar Takozu K908

Seramik ve kaplama malzemelerinin uygulanmasında, yataydaki ilk sıranın zeminden olan yüksekliğini kolay ve hızlı bir şekilde ayarlamak için, tesviye işleminde kullanılan takozlardır.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

0

Aramak İçin Tıklayın