Pzt-Cmt: 7:30 – 19:00
+90 212 547 45 27 / +90 546 232 71 00

LİNE/1 DUŞ SÜZGECİ

 

İçeriğinde bulunan butil bant ile tüm sürme su yalıtım malzemeleriyle %100 uyumludur. 360 °C dönebilen lamine contalı alt gövdesiyle her yönden gelen tesisat borusuna bağlanabilir, alttan ve yandan çıkışlı modelleri mevcuttur. Line/1 lineer duş süzgecinin ayakları yükseklik ayarlı olduğu için montaj sırasında kolaylık sağlar ve istenilen yükseklikte eğim betonu dökülebilir. Line/1 lineer duş kanalı sulu koku önleyicili bir süzgeçtir.

İkiz gider uygulaması yapılacak banyo duşları, sauna ve spalar, spor salonu duşları, hastane ve otel duşlarında kullanım için uygundur.

LİNE/2 DUŞ SÜZGECİ

 

File eteği ve tekstil tabakası alt gövdesi ile bütünleştiği için tüm sürme su yalıtım malzemeleri ile %100 uyumludur. 360 °C dönebilen lamine contalı alt gövdesi ile her yönden gelen tesisat borusuna bağlanabilir. Yükseklik ayar ayakları montajı kolaylaştırdığı için istenilen yükseklikte eğim betonu dökülebilir.

Banyo duşları, duvar dibi uygulaması yapılması gerekmeyen düzayak duşlar, sauna ve spalar, spor salonu duşları, hastane ve otel duşlarında kullanım için uygundur.

LİNE/3G DUŞ SÜZGECİ

 

Plastik yalıtım eteği sayesinde son seramik sırası ile süzgeç arasında oluşan su kaçak bölgesinde su yalıtımı uygulanmasını ve seramiklerin düzgün döşenmesini sağlar. Duvar dibi uygulaması için uygun yapıdadır. Izgarası 304 kalite paslanmaz çeliktendir. Line/3G duş süzgeci, 360°C dönebilen lamine contalı alt gövdesiyle her yönden gelen tesisat borusuna kolayca bağlanır. Yükseklik ayarlı ayakları montajı kolaylaştırır, bu sayede istenilen yükseklikte eğim betonu dökülür.

Yalıtımlı ve yalıtımsız duşlarda ekonomik çözüm sunar. İstenilirse uygulama sırasında ikiz gider özelliği ilave edilebilir. Banyo duşları, sauna ve spalar, spor salonu duşları, hastane ve otel duşlarında kullanım için uygundur.

LİNE/4 DUŞ SÜZGECİ

 

Paslanmaz çelik kasası ile şık görünümlüdür ve kasa eteksiz olduğu için duvar dibi uygulaması yapılması gereken her alanda kullanılabilir. 360°C dönebilen lamine contalı alt gövdesi ile her yönden gelen tesisat borusuna bağlanabilir. Line/4 duş süzgecinin yüksekliği ayarlanabilir ayakları montajı kolaylaştırır ve istenilen yükseklikte eğim betonu dökülmesine olanak tanır. Alttan ve yandan çıkışlı modelleri vardır. İsteğe bağlı olarak 20 cm’den 250 cm’e kadar tek parça özel üretim yapılabilir.

Banyo duşları, sauna ve spalar, spor salonu duşları, hastane ve otel duşlarında kullanım için uygundur.

LİNE/4D DUŞ SÜZGECİ

 

Kasasının eteksiz olması sayesinde sadece duşlarda değil, duvar dibine yakın uygulama yapılması gereken her alanda kullanılabilir. 360° dönebilen sabit çıkış gövdesi ile tesisat borusuna kolayca bağlanabilir. Line/4D duş süzgeci, duş alanlarında şık ve ekonomik çözüm sunar.

LİNE/4E DUŞ SÜZGECİ

 

Eteksiz kasası ile duvar dibi uygulaması gerektiren her alanda kullanılabilir. 360°C dönebilen sabit çıkış gövdesi ile her yönden gelen tesisat borusuna kolayca bağlanabilir. Duş alanlarında ekonomik çözüm sunar.

Banyo duşları, sauna ve spalar, hastane duşları, spor salonu duşları, açık alan duşları ve teraslarda kullanım için uygundur.

LİNE/4P DUŞ SÜZGECİ

 

Line/4P Duş Süzgeci 360°C dönebilen sabit çıkış gövdesi ile tesisat yönüne göre ayarlanarak montaj kolaylığı sağlar. Su tutuculu koku önleyicisi vardır, böylece ıslak hacimlerinizi kokudan korur. 304 kalite paslanmaz çelik ızgarası ile banyonuza şık ve ekonomik bir çözüm sunar.

Banyo, sauna, spa, hastane, otel, spor salonu, havuz, açık alan duşlarında, balkon ve teraslarda kullanım için uygundur.

LİNE 4S DUŞ KANALI

 

Duş kanalı hemzemin banyolar oluşturmak için mükemmel bir çözümdür. Sukar Line 4S duş kanalı yalıtım etekli kasası sayesinde yalıtımınıza tam uyum sağlar ve seramikleriniz ile bütünleşir. S tipi sulu koku önleyici banyo giderinden gelen kötü kokuları büyük oranda azaltmaktadır. Çöp ve kıl tutucu ızgarası ile tıkanmayı engellerken basitce temizlenebilir. 304 kalite çelikten üretilmiş paslanmaz çelik ızgara yapısı ile uzun ömürlüdür. 360 derece dönebilen alt tas montaj işlemini kolaylaştırmaktadır. Tüm Sukar duş kanalı modellerinde olduğu gibi Line 4S duş kanalı modelinde tasarım, fonksiyon ve kalite standartları gözetilerek üretilmiştir.Duş kanalı hemzemin banyolar oluşturmak için mükemmel bir çözümdür. Sukar Line 4S duş kanalı yalıtım etekli kasası sayesinde yalıtımınıza tam uyum sağlar ve seramikleriniz ile bütünleşir. S tipi sulu koku önleyici banyo giderinden gelen kötü kokuları büyük oranda azaltmaktadır. Çöp ve kıl tutucu ızgarası ile tıkanmayı engellerken basitce temizlenebilir. 304 kalite çelikten üretilmiş paslanmaz çelik ızgara yapısı ile uzun ömürlüdür. 360 derece dönebilen alt tas montaj işlemini kolaylaştırmaktadır. Tüm Sukar duş kanalı modellerinde olduğu gibi Line 4S duş kanalı modelinde tasarım, fonksiyon ve kalite standartları gözetilerek üretilmiştir.

0

Aramak İçin Tıklayın