Pzt-Cmt: 7:30 – 19:00
+90 212 547 45 27 / +90 546 232 71 00

MegaSıva İ H101

Çimento esaslı, aderansı artırılmış, el ile uygulanan, yüzey hazırlayıcı sıvadır.

MegaSıva K H102

Çimento esaslı, uygun granülometride dolgu malzemesi içeren, el ile uygulanan kaba sıvadır.

MegaSıva Saten H103

Beyaz çimento esaslı, polimer ve kimyasal katkılar ile işlenebilirlik özelliği artırılmış, son kat sıvadan sonra yüzeyi boyaya hazır hale getirmek için kullanılan, el ile uygulanan saten sıvadır.

MegaSıva Perlitli H104

Beyaz çimento esaslı, çeşitli kimyasal katkılarla yapısı güçlendirilmiş, aderansı artırılmış, el ile uygulanan, son kat uygulama öncesi yüzey hazırlayıcı sıvadır.

MegaSıva Elyaflı H105

Çimento esaslı, çeşitli kimyasal katkılarla yapısı güçlendirilerek çatlamaya ve büzülmeye karşı direnç kazandırılmış, aderansı artırılmış, el ile uygulanan, son kat uygulama öncesi yüzey hazırlayıcı sıvadır.

MegaSıva Elyaflı K H106

Beyaz çimento esaslı, uygun granülometride dolgu malzemesi içeren, çeşitli kimyasal katkılarla yapısı güçlendirilmiş, aderansı artırılmış, el ile uygulanan elyaflı kaba sıvadır.

MegaSıva Makine İç H107

Çimento esaslı, uygun granülometride dolgu malzemesi içeren, işlenebilirliğini ve mukavemetini arttıran özel kimyasallarla zenginleştirilmiş, makine ile uygulamaya yönelik iç mekan sıvasıdır.

MegaSıva Makine Dış H108

Çimento esaslı, uygun granülometride dolgu malzemesi içeren, işlenebilirliğini ve mukavemetini arttıran özel kimyasallarla zenginleştirilmiş, makine ile uygulamaya yönelik dış mekan sıvasıdır.

0

Aramak İçin Tıklayın