Pzt-Cmt: 7:30 – 19:00
+90 212 547 45 27 / +90 546 232 71 00

MegaZemin Z101

Çimento esaslı, kolay yayılan, zemin mukavemetini arttıran ve özel katkı maddeleri içeren yüzey düzeltme şapıdır.

MegaZemin Z102

Çimento esaslı, kolay yayılan, zemin mukavemetini arttıran ve özel katkı maddeleri içeren yüzey düzeltme şapıdır.

MegaZemin BYS Z121

Çimento ve mineral esaslı, kuvars içeren, kendinden renkli, taze beton zemin üzerine toz halde serpilerek uygulanan, kullanıma hazır yüzey sertleştirme malzemesidir.

MegaZemin Kür Z201

Polimer emülsiyon esaslı, taze beton üzerine uygulanan, oluşturduğu film tabakası sayesinde suyu betonun bünyesinde tutarak, dayanımın sağlıklı bir şekilde gelişmesini sağlayan, hızlı kurumayı önleyerek rötre çatlaklarını engelleyen tek bileşenli kür malzemesidir.

MegaZemin Z501

Epoksi zemin sistemlerinin son katında ya da çoklu katman uygulamalarında ara kat ve son kat olarak kullanılabilen, kendiliğinden tesviyelenebilen, kum serpme işlemi ile kaydırmaz yüzey elde edilebilen, düşük viskoziteli, estetik, dekoratif, mekanik ve kimyasal etkilere dayanımlı, iki bileşenli, solvent içermeyen zemin kaplama malzemesidir.

MegaZemin Z502

MegaZemin Z502; epoksi zemin sistemlerinde son kat olarak kullanılan, tekstürlü bir görünüme sahip, kaydırmazlığı arttırılmış, dekoratif, mekanik ve kimyasal etkilere dayanımlı, iki bileşenli, solvent içermeyen son kat zemin kaplama malzemesidir.

MegaZemin Z503 Z503

İki bileşenli, solvent içermeyen, epoksi esaslı, parlak, endüstriyel kaplamaların üzerinde çizgi ve işaretleme boyası olarak kullanılabilen, akma yapmayan özelliği ile duvar uygulamalarında da kullanılan son kat kaplama malzemesidir.

MegaZemin Z901

Kürünü tamamlamış betona, çimento esaslı zeminlere penetre olan, güçlendiren, şeffaf, düşük viskoziteli, solventsiz, sodyum silikat esaslı, yoğunlaştırıcı ve yüzey sertleştirici malzemedir.

0

Aramak İçin Tıklayın